Finn pris & book

Underholdning på Stena Saga

Hos oss finner du et bredt utvalg av artister. Underholdningen er inkludert i billetten din. Vi håper du hygger deg om bord på Stena Saga.


Underholdningsprogrammet på Stena Saga

Her finner du en oversikt over planlagte artister og underholdning. Programmet oppdateres fortløpende med eventuelle nye artister eller endringer. 

 

Underholdning 2019

JANUAR  
1.-2. Tirs-onsdag Tone & Ralf
3.-5. Tors-lørdag Duon
6.-9. Søn-onsdag Bendéns
10.-11. Tors-fredag Duon
12. Lørdag RusseCruise, båten er chartret
13.-16. Søn-onsdag Mogna Män
17. Torsdag Apache
18. Fredag SingelCruise »
19. Lørdag Apache
20.-24. Søn-torsdag Lars Kristoffersen Trio
25. Fredag Rock the Boat »
26. Lørdag Rock the Boat »
27. Søn-Onsdag Hedins Trio
31. Torsdag CLC

 

FEBRUAR  
1. Fredag Stena Sagas Venner-cruise.
Akustiskebølger med Åge Sten Nilsen, Appearance
2. Lørdag CLC, Appearance
3.-4. Søn-mandag Martinez
5. Tirsdag Jørn Hoel, Martinez
6. Onsdag Martinez
7. Torsdag Border Bros Band
8. Fredag Katastrofe, Border Bros Band
9. Lørdag HumorCruise: med Alex Rosén, Torgrim Holte, Zahid Ali.
Border Bros Band
10.-13. Søn-Onsdag Jive
14. Torsdag Duon
15.-23. Fre-lørdag Barnas Båt: Zita & Zotpiratene, Erling Solland, mm.
24.-27. Søn-onsdag Sounders
28. Torsdag Apache, Appearance

 

MARS  
1. Fredag Store Norske Seeger Session
Akustiske Bølger med Vidar Johnsen, Apache
2. Lørdag KaraokeCruise - mer info kommer
3.-4. Søn-mandag Chiquita
5. Tirsdag Asle Beck, Apache
6. Onsdag Chiquita
7. Torsdag Gran Prix
8. Fredag Freddy Kalas PartyCruise, Gran Prix, Appearance
9. Lørdag BygderockCruise: Too Far Gone,Byting, Spelloppmaker, 7 far i huset, ugras, Oddbjørn Duo. Grand Prix, Appearence
10.-13. Søn-onsdag Rainbow
14. Torsdag Cover Company, Appearence
15.-16. Fre-lørdag ABBA-cruiseWaterloo, Appearance
17.-20. Søn-onsdag Hedins
21. Torsdag Remind, Appearance
22. Fredag Rock the Night, Remind, Appearance
23. Lørdag Classic Rock Cruise
24.-27. Søn-onsdag Sandins
28. Torsdag Border Bros Band
29. Fredag Appearance
30. Lørdag 2000s Party: Dina, Lasgo, DJ Aligator, Amy Diamond, Mr Dee
31. Søndag Casanova
  
APRIL  
1. Mandag Casanova
2. Tirsdag Jonas Fjeld Duo
3. Onsdag Casanova
4. Torsdag Apache, Appearance
5. Fredag Akustiske bølger: Lars Lillo Stenberg, Appearance
LegendeCruise
6. Lørdag OutlawCruise
8.-10. Søn-onsdag STENA SAGA ER I DOKK
11. Torsdag Karavanen
12.-20. Fre-lørdag Barnas Båt. Zita & Zotpiratene, Erling Solland, mm.
21.-24. Søn-onsdag Jive
25. Torsdag Apache, Appearance
26. Fredag RedneckCruise: Steff Nevers Band, The Swingville Bros, Appearance
27. Lørdag RedneckCruise: Steff Nevers Band, Hot Rod Double
28.-30. Søn-tirsdag Clas Görans

 

MAI  
1. Onsdag Clas Görans
2. Torsdag Duon
3.-4. Fre-lørdag Chippendales », Duon, Appearance
5.-6. Søn-mandag Sandins
7. Tirsdag Elisabeth Andreasson Trio, Sandins
8. Onsdag Sandins
9. Torsdag Border Bros Band, Appearance
10. Fredag Akustiske bølger: Frode Alnæs, Border Bros Band, Appearance
11. Lørdag SoulCruise: Andrew Strong band & Odd René Andersen band, Appearance
12.-15. Søn-onsdag Rainbow
16.-17. Tors-fredag Cover Company, Appearance
18. Lørdag TIXcruise » , Cover Company, Appearance
19.-22. Søn-Onsdag Casanova
23.-24. Tors-fredag The Bruuds, Appearance
25. Lørdag BlålysCruise: Copenhagen Blues Brothers,The Bruuds, Appearance
26.-30. Søn-onsdag Chiquita
30.-31. Tors-fredag Apache

 

JUNI  
1. Lørdag TemaCruise, mer info kommer
2.-3. Søn-mandag Hedins
4. Tirsdag Hanne Krogh, Hedins
5. Onsdag Hedins
6. Torsdag CLC, Appearance
7. Fredag Akustiske bølger med Tre Små Kinesere
8. Lørdag PlumboCruise », Appearance
9.-12. Søn-onsdag Martinez
13.-14. Tors-fredag Cover Company, Appearance
15. Lørdag PrideCruise »Cover Company, Appearance
16.-20. Søn-torsdag Lars Kristoffersen Trio
21.-30. Fre-Søndag Barnas Båt: Zita & Zotpiratene, Erling Solland, mm.