Finn pris & book

Underholdning på Stena Saga

Hos oss finner du et bredt utvalg av artister. Underholdningen er inkludert i billetten din. Vi håper du hygger deg om bord på Stena Saga.


cottoneyejoe
REDNEX - Cotton Eye Joe

1. desember 2018

loveshack
Loveshack

8. desember 2018

dralban
Dr. Alban

15. desember 2018

Underholdningsprogrammet på Stena Saga

Her finner du en oversikt over planlagte artister og underholdning. Programmet oppdateres fortløpende med eventuelle nye artister eller endringer. 

 

SEPTEMBER  
1. Lørdag BorderBros
2.-3. Søn-mandag Clas Görans
4. Tirsdag Elisabeth Andreassen Trio, Clas Görans
5. Onsdag Clas Görans, Appearance, DJ Krescendo
6. Torsdag Bruuds, Teddy Kaiser Duo, Appearance, DJ Krescendo
7. Fredag Akustiske Bølger: Trang Fødsel Trio, Teddy Kaiser Duo, Appearance, DJ Krescendo
8. Lørdag Svensk Krepsefest: Bruuds, Teddy Kaiser Duo, Appearance, DJ Krescendo
9.-10. Søn-mandag Sounders
11. Tirsdag Stephen Ackles, Sounders, Duon
12. Onsdag Sounders, Duon, Appearance
13. Torsdag Oktoberfest: Eskils Ompa Show, Apache, Duon, Appearance, DJ Thomas
14.-15 Fre-lørdag Oktoberfest: Roars Ompa Orkester, Apache, Duon, Appearance, DJ Thomas
16.-17. Søn-mandag Jive
18. Tirsdag Neil Wilde, Jive
19.-20. Ons-torsdag Jive, Appearance
21. Fredag Rock The Boat: Sjekk programmet for alle band! Appearance, DJ Jørgen
22. Lørdag Staysman & Lazz, Appearance, DJ Jørgen
23.-24. Søn-mandag Casanova
25. Tirsdag Linda Skoog med band
26. Onsdag Casanova, Appearance
27. Torsdag Karavanen, Appearance, DJ Thomas T
28.-30. Fre-søndag Barnas Båt: Zita & Zotpiratene, Erling Solland, mm.

 

OKTOBER  
1.-10. Man-onsdag Barnas Båt: Zita & Zotpiratene, Erling Solland, mm.
11.Torsdag Duon, Appearance, DJ Thomas T
12. Fredag Akustiske Bølger: Lars Erik Blokkhus, Duon, Appearance, DJ Thomas T
13. Lørdag Duon, Appearance, DJ Thomas T
14.-15. Søn-mandag Singstarz
16. Tirsdag Ole Paus, Singstarz
17.-18. Ons-torsdag Singstarz, Appearance
19. Fredag PrideCruise: Queentastic, Berit Bislett, Appearance, DJ Jørgen
20. Lørdag Singstarz, Appearance, DJ Jørgen
21.-22. Søn-mandag Rainbow
23. Tirsdag The Skotten Show, Rainbow
24. Onsdag Rainbow, Appearance
25.-26. Tors-fredag Apache, Appearance, DJ Thomas T
27. Lørdag 90's Party: DJ Sash, Reset, Infinity, DJ Hovard
28.-29. Søn-mandag Martinez
30. Tirsdag Toini Knudsen & Rock'n'Roll Allstars, Martinez
31. Onsdag Martinez

 

NOVEMBER  
1. Torsdag Blues vorspiel: Texmanians, HM Johnsen, Appearance, DJ Krecendo
2. Fredag Akustiske Bølger: Tom Hell, Apache, Appearance, DJ Krecendo
3. Lørdag Apache, Brandseth & Jordalen, Appearance, DJ Krecendo
4. Søndag Clas Görans, Brandseth & Jordalen
5. Mandag Clas Görans
6. Tirsdag Elg, Clas Görans
7. Onsdag Clas Görans, Appearance
8. Torsdag CLC, Appearance, DJ Thomas T
9. Fredag RaggarCruise: Rövballebandet og F.E.S.T, CLC, Appearance, DJ Thomas T
10. Lørdag CLC, Appearance, DJ Thomas T
11.-12. Man-søndag Casanova
13. Tirsdag The Johnny Cash Machine, Casanova, 
14. Onsdag Casanova
15.-16. Tors-fredag Danseband Julebord: Casanova, Bendéns, Appearance, Tore Halvorsen og Helge Støholen
17. Lørdag
Danseband Julebord: Casanova, Bendéns og Appearance
18-19. Søn-mandag Martinez
20. Tirsdag Gutta Fra The Betales, Martinez
21. Onsdag Martinez
22.-23. Tors-fredag Rockabilly Julebord: Fat Fred and The Possumhunters, Appearance, DJ Thomas T
24. Lørdag
Rockabilly Julebord: Fat Fred and The Possumhunters, Smalltown Tommy, DJ Red Planet, The Swinging Bros, Appearance
25.26. Søn-mandag Sounders
27. Tirsdag Lasse Sagen, Sounders
28. Onsdag Sounders
29.-30. Tors-fredag Country Julebord: Steff Nevers Band, Appearance, DJ Krecendo
                                                                                  
DESEMBER  
1. Lørdag Country Julebord: Steff Nevers Band, Cotton Eye Joe Show,
Appearance, DJ Krecendo
2-3. Søn-mandag Jive
4. Tirsdag Atle Pettersen, Jive
5. Onsdag Jive
6. Torsdag 80-talls Julebord: Remind, Appearance, DJ Thomas T
7. Fredag 80-talls Julebord: Remind, Appearance, DJ Thomas T
8. Lørdag 80-talls Julebord: Remind, Appearance, DJ Thomas T
9.-10. Søn-mandag Chiquita
11. Tirsdag Rune Rudberg, Chiquita
12. Onsdag Chiquita
13.-15. Tors-lørdag 90-talls Julebord: Duon, Appearance, DJ Jørgen
16.-17. Søn-mandag Hedins
18. Tirsdag Torgeir & Kjendisene, Hedins
19. Onsdag Hedins
20.-22 Tors-lørdag Karavanen, DJ Jørgen
23.-25. Søn-tirsdag Juleferie - ingen avganger
26.-27 Ons-torsdag Express
28.-29. Fre-lørdag Express, DJ Jørgen
31. Søndag NyttårsCruise: Gutta Fra Scandinavia, Fernandoz, Appearance, DJ Jørgen

 

Underholdning 2019

JANUAR  
1.-2. Tirs-onsdag Tone & Ralf
3.-5. Tors-lørdag Duon
6.-9. Søn-onsdag Bendéns
10.-11. Tors-fredag Duon
12. Lørdag RusseCruise, båten er chartret
13.-16. Søn-onsdag Mogna Män
17. Torsdag Apache
18. Fredag SingelCruise »
19. Lørdag Apache
20.-24. Søn-torsdag Lars Kristoffersen Trio
25. Fredag Rock the Boat »
26. Lørdag Rock the Boat »
27. Søn-Onsdag Hedins Trio
31. Torsdag CLC

 

FEBRUAR  
1. Fredag Stena Sagas Venner-cruise.
Akustiskebølger med Åge Sten Nilsen, Appearance
2. Lørdag CLC, Appearance
3.-4. Søn-mandag Martinez
5. Tirsdag Jørn Hoel, Martinez
6. Onsdag Martinez
7. Torsdag Border Bros Band
8. Fredag Katastrofe, Border Bros Band
9. Lørdag HumorCruise: med Alex Rosén, Torgrim Holte, Zahid Ali.
Border Bros Band
10.-13. Søn-Onsdag Jive
14. Torsdag Duon
15.-23. Fre-lørdag Barnas Båt: Zita & Zotpiratene, Erling Solland, mm.
24.-27. Søn-onsdag Sounders
28. Torsdag Apache, Appearance

 

MARS  
1. Fredag Store Norske Seeger Session
Akustiske Bølger med Vidar Johnsen, Apache
2. Lørdag 80-talls cruise
3.-4. Søn-mandag Chiquita
5. Tirsdag Asle Beck, Apache
6. Onsdag Chiquita
7. Torsdag Gran Prix
8. Fredag Freddy Kalas PartyCruise, Gran Prix, Appearance
9. Lørdag BygderockCruise: Too Far Gone,Byting, Spelloppmaker, 7 far i huset, ugras, Oddbjørn Duo. Grand Prix, Appearence
10.-13. Søn-onsdag Rainbow
14. Torsdag Cover Company, Appearence
15.-16. Fre-lørdag ABBA-cruise: Waterloo, Appearance
17.-20. Søn-onsdag Hedins
21. Torsdag Remind, Appearance
22. Fredag Rock the Night, Remind, Appearance
23. Lørdag Classic Rock Cruise
24.-27. Søn-onsdag Sandins
28. Torsdag Border Bros Band
29. Fredag Luxus Leverpostei, Appearance
30. Lørdag TBA
31. Søndag Casanova
  
APRIL  
1. Mandag Casanova
2. Tirsdag Jonas Fjeld Duo
3. Onsdag Casanova
4. Torsdag Apache, Appearance
5. Fredag Akustiske bølger: Lars Lillo Stenberg, Appearance
LegendCruise
6. Lørdag OutlawCruise
8.-10. Søn-onsdag STENA SAGA ER I DOKK
11. Torsdag Karavanen
12.-20. Fre-lørdag Barnas Båt. Zita & Zotpiratene, Erling Solland, mm.
21.-24. Søn-onsdag Jive
25. Torsdag Apache, Appearance
26. Fredag RedneckCruise: Steff Nevers Band, The Swingville Bros, Appearance
27. Lørdag RedneckCruise: Steff Nevers Band, Hot Rod Double
28.-30. Søn-tirsdag Clas Görans

 

MAI  
1. Onsdag Clas Görans
2. Torsdag Duon
3.-4. Fre-lørdag Chippendales », Duon, Appearance
5.-6. Søn-mandag Sandins
7. Tirsdag Elisabeth Andreasson Trio, Sandins
8. Onsdag Sandins
9. Torsdag Border Bros Band, Appearance
10. Fredag Akustiske bølger: Frode Alnæs, Border Bros Band, Appearance
11. Lørdag SoulCruise: Andrew Strong band & Odd René Andersen band, Appearance
12.-15. Søn-onsdag Rainbow
16.-17. Tors-fredag Cover Company, Appearance
18. Lørdag TIXcruise » , Cover Company, Appearance
19.-22. Søn-Onsdag Casanova
23.-24. Tors-fredag The Bruuds, Appearance
25. Lørdag BlålysCruise: Copenhagen Blues Brothers,The Bruuds, Appearance
26.-30. Søn-onsdag Chiquita
30.-31. Tors-fredag Apache

 

JUNI  
1. Lørdag TemaCruise, mer info kommer
2.-3. Søn-mandag Hedins
4. Tirsdag Hanne Krogh, Hedins
5. Onsdag Hedins
6. Torsdag CLC, Appearance
7. Fredag Akustiske bølger med Tre Små Kinesere
8. Lørdag PlumboCruise », Appearance
9.-12. Søn-onsdag Martinez
13.-14. Tors-fredag Cover Company, Appearance
15. Lørdag PrideCruise »Cover Company, Appearance
16.-20. Søn-torsdag Lars Kristoffersen Trio
21.-30. Fre-Søndag Barnas Båt: Zita & Zotpiratene, Erling Solland, mm.